| razvan05 a întrebat:

am o problema cu telefonul...am un iPhone 4s si am iOS 7.0.4 pe el (nu i-am mai facut update ca am zis ca o sa-mi mearga mai greu si ca celelalte iOS-uri mai noi merg pentru modelele mai noi). Mi se intampla de foarte multe ori, in special cu aplicatia de Facebook, sa mi se inchida instantaneu. Ce ma sfatuiti sa fac? (vreau sfaturi doar de la cunoscatori) funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am facut update la 7.1.2 si se misca la fel de bine.

5 răspunsuri:
| alexcs123 a răspuns:

Sa cumperi un Nexus laughing

| razvan05 explică (pentru alexcs123):

Ba iesi ma de pe site-ul asta!

| alexcs123 a răspuns (pentru razvan05):

Si tie iti vine sa te pisi pe iPhone?

| alexcs123 a răspuns:

Fa update la iOS 8

| LTAA a răspuns (pentru alexcs123):

IOS 8 inca este beta, peste o saptamana devine Update oficial, concomitent cu lansare iPhone 6. la 600< de dolari cu 1 GB RAM. happy