| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un nou abonament la Cosmote si am 50 MB date.
Intrebarea mea este daca dupa ce îi voi termina netul nu va mai merge sau va continua sa mearga si ma va taxa?
Astept raspunsul cat mai rapid cu putinta!
Multumesc! !

Răspuns Câştigător
| BigG a răspuns:

Va continua sa mearga si te va taxa daca nu ai cerut sa te limiteze la aicei 50 de MB

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te taxeaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V-as da funda tutoror dar am dat decat primului care a raspuns!

| Zedge a răspuns:

Dupa ce iti termini cei 50 de MB si continui sa folosesti netul vei avea cost suplimentar, deci poti folosi in continuare netul dar vei avea cost suplimentar. Funda?happy

| SkepT a răspuns:

Dupa ce vrei termina mb netul va merge in continuare dar te va taxa.