| anonima5682651 a întrebat:

Mi-am facut abonament la cosmote si am activat netul am selectat doar la nevoie( mereu online sau doar la nevoie) merge netul ok, cand intru pe net (fb etc) apare sus pe ecran un g si un h care se misca peste, iar cand ies de pe net apare doar un G asta inseamna ca netul tot se consuma?

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Inseamna ca 2G-ul e inca activ, trebuie sal dezactivezi din telefonwinking

| anonima5682651 explică (pentru Ichnat):

Pai cum ca la setari apare doar la nevoie si mereu online (acolo unde selectez wlan sau cosmote conect )_

| bcalex96 a răspuns:

Ar trebui sa scoti netu de pe cartela ca se consuma foarte repede, la fel si eu am facut abonament si am 200MB si nu am stiut ca se consuma asa repede si nu am stat sa verific cati MB mai am si mi-a venit in 3 zile cost suplimentar 110 lei, ai grija ca poti plati mult.