| vychy22 a întrebat:

Salut, mi-am luat de la cineva un iphone 3gs si mi se pare ca se duce bateria prea repede.in 10 ore maxim de la 100 raman la 10% ........Am 6.1.3 pe el. sa fie problema de aici? imi consuma prea repede bateria? multumesc pentru raspunsuri

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stai pe net cu el este ceva normal sa se descarce asa repede.

| vychy22 explică (pentru darrio2007):

Nu stau pe net... mai deloc. rar intru 5-10 min pe fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are legatura cu softul. Dimpotriva, ala ar putea aduce imbunatatiri. 3GS este un model mai vechi, daca a fost folosit ai toate sansele ca bateria sa fie problema. Nimic nu rezista vesnic happy

| vychy22 explică (pentru anonim_4396):

Aveti idee c-am cat costa sa pun alta baterie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru vychy22):

Asta cred ca vei afla doar la un service specializat. Din nefericire, serioase sunt doar cele de la istyle si noumax, care sunt si extrem de scumpe. Nu recomand nimic altceva in afara de astea doua.

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Oricum nu este nou, a fost folosit, poate tu nu stai pe net dar cine la avut inainte probabil sa fi stat aceea persoana pe net mai mult de cat trebuie

| vychy22 explică (pentru Stefan_Gavrila_1990):

Deci nu e de vina softul?