| Kiduuxz a întrebat:

Tocmai ce mi-am achizitionat un S8+ si se consuma bateria foarte repede, in conditiile in care luminozitatea este la maxim 20%. Are vreo problema telefonul sau asa se intampla la inceput?

Răspuns Câştigător
| xGamerZ212 a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa invete modul tau de utilizare si sa conserve energia dupa modul tau de activitate.Asa se intampla la inceput cu telefonele 2017

1 răspuns:
| xVictor a răspuns:

Cel mai probabil pentru ca e Samsung boss, nu sunt nici fan iphone, nu sunt fan nicio firma, DAR! E jalnic baterie de 3000... normal ca se consuma repede plus ca trebuie sa-i dai restart din fabrica si sa-i faci update-urile, bafta bro ^_^