| Overom a întrebat:

recent mi-am abdragat suft-ul telefonului ( iphone ) versiunea 6.1.3 (10b239) merge ok, mai multe optiuni chestii tresti, dar imi toaca bateria mai mult decat toaca o femeie banii in shoping, am noroc daca ma tine o ora bateria care ar fi problema, ce sa fac sa raman cu telefonul incarcat mancar o zi?

6 răspunsuri:
| doraz a răspuns:

Ti-ai "upgradat" telefonul. Nu stiu care e cauza, sincer, eu nu ama vut problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stiai asa sunt iphone-urile, tocitoare de bateriilaughing

| RappMusicc a răspuns:

Pai du-te la garantie.

| PikaChu28 a răspuns:

Sa-ti mai inchizi din aplicatii!

| Overom explică (pentru PikaChu28):

Nu am multe aplicatii. app se consuma si cand nu umblu pe el

| orb1t4l a răspuns:

Este un bug cunoscut al acestei versiuni. Va trebui sa astepti urmatorul update sau sa faci un downgrade la 6.1.2 cu sn0wbreeze.

Sursa:
http://www.techradar.com/......rs-1141201