| bebe89 a întrebat:

mi-am luat un card de 32gb microSD si l-am bagat in Samsung s4. la inceput mi-a mers. imi arata cat mai am disponibil. pe urma am filmat ceva cu el si mi-a disparut complet. nu mai imi citeste deloc cardul. trebuie formatat, sau mai poate fi functional? l-am bagat in laptop, nici acolo nu-l mai citeste...

1 răspuns:
| Cozma_Loredana_1989 a răspuns:

E de la micro sd, probabil era asa de cand l-ai luat sau s-a ars, stiu ca suna ciudat dar se poate intampla si asta.