| Ionutmarian6868 a întrebat:

Salut.
Mi-am luat un Huawei p20 lite la abonament. Când a ieșit telefonul era destul de scump era 17 mil iar acum e 10 milioane.Intrebarea este :
E bun telefonul de ceva sau?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Il am si eu de cateva zile, mai exact cam de la blackfriday laughing

Sincer, sunt foarte multumit de telefon, pentru utilizarile mele e mai mult ca perfect.

Bine, unii poate se plang ca nu e bun in jocuri, ca, camera nu e cea mai stralucita, dar sa fim seriosi, daca vrei sa joci cele mai tari jocuri, iti iei un telefon de doua trei ori mai scump, la fel si cu pozele, daca vrei poze, iti iei un telefon mai scump, sau unul cu camera mai buna, dar care lasa de dorit la alte caracteristici.

Eu sunt foarte multumit de telefon, in special l-am ales pentru ca are fast charging, in trecut mereu mi se intampla sa raman fara baterie in timpul zilei, si am zis ca avand aceasta functie, il pot pune la incarcat cat merg cu masina astfel incat sa am baterie la nevoie.
In rest, sunt multumit de el, nu am ce obiecta.
Bine, ceva ce nu-mi prea place e ca, camerele din spate sunt iesite cam tarisor in exterior, si respectiv ca e foarte alunecos, dar s-a rezolvat cu o husa.
In rest, nu am ce obiecta, nu cred ca as fi gasit un telefon mai bun prin aceea categorie de pret.

| Holiday a răspuns:

La banii aia e foarte bun.