| AlexandruAdy a întrebat:

Salut, mi-am luat un S9 plus și il folosesc de joi spre vineri și azi tot cand intru in home, pagina principala imi intra pe internet Samsung la niste jocuri. Mi le prezintă.
Am iesit de acolo și intra inapoi.
Face asa de 2 ori după aia nu mai face, cand intru inapoi in pagina principala imi intra iar.
E vorba despre motorul de cautare.
Nu gasesc sa il dezactivez,pot doar sa modific sa aleg Bine, Yahoo și încă ceva.
Stie cineva vreo solutie?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Legendarydk a răspuns:

Dezactiveaza Samsung internet si instaleaza-ti chrome, firefox, opera sau orice alt browser.

| Maet6313 a răspuns:

Instaleaza Google Chrome de pe Google Play,