| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am spart folia telefonului, dar din nefericire și ecranul puțin în colt, dacă pun o alta folie se va lipi exact cum trebuie în urma crăpăturii? Adică, sa nu lase bule de aer ma refer

2 răspunsuri:
| NVRE a răspuns:

Daca e in colt nu inteleg cu ce te-ar deranja.In plusa aerul ar iesi.In orice caz daca nu e prea avariat nu ai de de sa iti faci griji in privinta bulelor

| Roxanacretu2 a răspuns:

N-ar trebui sa fie o problema prea mare atat timp cat nu te deranjeaza pe tine. Vorbeste cu cineva sa iti puna folia cum trebuie si nu o sa ai probleme. Recomand http://guardo.shop!