| Kolors a întrebat:

Salut,mi s-a spus ca daca ma prezint cu telefonul meu, Orange Hiro la un magazin Orange ei imi pot face upgrade la firmware. Eu am android 4.2.2 si as vrea 4.3.Este adevarat ce am auzit? (r prefera sa-mi raspunda cineva care se pricepe...)

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ultima versiune de soft disponibila pentru telefonul tau este 4.4.2. In momentul in care actualizarea va fi disponibila va aparea in meniu la Setari-Despre telefon-Actualizari Sistem.

Cu prietenie,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat