| MuchMore a întrebat:

Nu cred ca e ok categoria, dar voi sunteti oameni faini si treceti cu vederea. big grin
Sa trec la subiect. am un iPhone 4S si un cablu de date Energizer, deci nu e fake. Pana acum functiona normal, de cateva zile face figuri la incarcare. Adica il pun la incarcat seara cand ma pun imi pat si nu imi arata ca se incarca, dar cand ma trezesc dimineata e 60-100% incarcat, dupa cum are el chef. Si nu cred sa fie de la baterie pentru ca am o husa cu baterie externa care imi incarca fara probleme, oare cablul sa aiba o problema asa dintr-o data?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Fa o proba cu alt cablu si-ti raspunzi singur la intrebare.

| popecu a răspuns:

Presupun ca cablul este devina. Am avut si eu aceeasi problema. Iti recomand sa-ti iei un alt cablu