| Matei005 a întrebat:

Salut, nu-mi porneste telefonul.
Îmi puteți spune ce pot face? Țin apăsat pe butonul de pornire, îmi apare www.samsung.com, apoi îmi apare Samsung GALAXY mini 2 GT-S6500D, apoi se repornește. Așa îmi face de fiecare dată.

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Necesita resoftare ( 25ron la orice service gsm de cartier sau gratis la garantie daca o mai ai la el)

| Matei005 explică (pentru AllinaDaniella):

Îmi cere neapărat certificatul de garanție?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Matei005):

Da, certificat de garantie + factura de achizitie. Daca nu le mai ai, oricum te poti duce la service la Samsung, insa contra-cost

| Matei005 explică (pentru AllinaDaniella):

Mersi. L-am dus la service si merge mai bine ca inainte.