| mazian321 a întrebat:

Salut, o mica intrebare, in anii din urma, telefoanele Nokia 1100 RH-18, se vindeau foarte bine, acum se mai vinde cu banii din urma? Se auzea ca se da cu 20-25.000 Euro, voi ce ziceti, se mai da cu banii astia? App. Telefonul este din Ungaria, RH-18 model 1100. An cam 2002-2003. Spuneti-mi daca imi mai iau ceva pe el laughing Multumesc. FUNDA!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici daca era din aur nu facea banii aia

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, a fost o farsalaughing se zvonea ca un Nokia 1100 facut in Germania ar intercepta mesajele mobile banking si a fura banii din contul utilizatorilor.
Probabil vei lua 100 de lei,