| ionutbeach a întrebat:

Salut o parere sincera intre Samsung s6 edge, s7 si s7 edge calitate tot ce tine de cale care este cel mai bun di toate punctele de vedere

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Ia-ți cu încredere S7 pentru că e cel mai bun.

| ionutbeach explică (pentru OnuOnulică):

S7 normal te referei nu?

| OnuOnulică a răspuns (pentru ionutbeach):

Da, are și un preț ok și mi se pare cel mai bun din variantele menționate de tine.

| Jager a răspuns (pentru OnuOnulică):

7 edge are bateria mai mare si are mai mult aspect datorita ecranului happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru Jager):

Nu e chiar așa. Da, are bateria mai mare, dar te asigur că S7 e mult mai bun. Ecranul nu e neapărat un avantaj chiar dacă e mai mare, iar de asemenea camera de pe S7 e mai bună și S7 e și mai ieftin.