| Sandu3 a întrebat:

Pe telefon as dori sa imi pun o aplicatie gen SCROLL TO TOP astfel incat sa ma duc foarte repede din josul paginii de internet in care ma aflu, foarte repede in partea de sus.Pe Facebook chiar e util.Am gasit cateva in Google Play, dar pe langa denumirea aplicatiei apare cuvantul ROOT.Imi poate explica cineva ce inseamna acest ROOT? Pentru ca mi-l cere si telefonul(altfel nu e activa, am vazut)si nu ma pot folosi de aplicatie.Mentionez ca sunt incepator in telefoane cu Android si Google Play.

1 răspuns:
| KanezuY a răspuns:

Nu recomand aplicatiile de genu SCROLL poti face foarte repede asta daca dai cu degetu repede in sus sau in jos pe ecran.