| anonim_4396 a întrebat:

Pe telefon vreau sa imi descarc niste aplicatii, dar si cand am wi-fi nu se descarca, doar arata ca vrea sa se incarce si am tot obosit sa cautt retele wifi. Si am cartela incarcata, dar am terminat tot traficul si as vrea sa stiu cum sa pot avea internet ca sa pot descarca aplicatiile.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Atat timp cat ai internet, ar trebui sa ai si wi-fi! Un router wireless nu-ti spune nimic?

| gelu1970 a răspuns:

Probabil nu sunt aplicatii din play store. ca sa poti descarca din alte pagini trebuie sa configurezi telefonul de maniera ca sa accepte descarcari din pagini diferite a play store.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am google apps