| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, am o problema cu telefonul meu, cand conectez incarcatorul imi arata ca se incarca vreo 10 secunde,insa dupa, imi arata baterie descarcata, si se inchide,insa cand scot incarcatorul si il conectez iarasi, se deschide si iarasi povestea de mai sus,ce sa ii fac, nu am chef sa il repar iarasi ca abia ce l-am reparat, cat pot obtine pe el la un service daca ar fi sa il vand pe piese,mentionez ca telefonul este functional,functioneaza fluent, nu are lag,are doar problema mentionata mai sus, mereu a avut aceasta problema, si de asta vreau sa il vand, e o imitatie 1:1 de Samsung Galaxy S7 Edge

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că bteria e gata. Dacă o schimbi pe asta cred că nu ar fi o avere. Sfe kpoate schimgala imitații? Nu e unremovable?

| LPCTSTR a răspuns:

De ce nu ai precizat din primele randuri ca vorbesti de o imitatie?
Cu asa ceva nu te putem ajuta si nici cei carora le vinzi facatura nu o vor vrea nici pe piese si nici sa ti-o arunce la gunoi.
Insa o singura intrebare imi bantuie mintea: de ce ai cumparat o imitatie cand puteai cumpara un original? Si tie chiar nu ti-a pasat de problemele cu care te pricopsesti atunci cand decizi sa folosesti o imitatie?