| Zeppelyn a întrebat:

Am o problema cu laptopul....de vreo 6 luni se opreste din incarcat si imi bipaie cele 2 beculete(cel care arata ca e pornit si cel care arata ca se incarca). Trebuie sa scot incarcatorul si sa il conectez iar pentru a se incarca.La inceput se intampla destul de rar dar acum se intampla si la cateva secunde de cand il rezolv. Vreo solutie? e enervant pentru ca mi se descarca laptopul si se inchidesad

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

Incarcatorul incepe sa se strice. Ia-ti altul.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E dus acumulatorul probabil!

| Zeppelyn explică:

Din cate vad presupun ca e de la incarcator.Am incercat sa bag fara baterie dar se stinge instantaneu.