| яαzναη a întrebat:

Salut,prieteni! Am un Nokia Lumia 520 si sunt pe abonament reincarcabil,si cand vine data sa intre creditul,intra,iar telefonul il mananca,adica il consuma fara sa-l utilizez.Ce pot face,am dezactivat actualizarile automate, dar degeaba.

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Intra in setari->aplicării in fundal si uita-te daca rulează vreo aplicație care consuma net.
S-ar putea sa fi făcut niste setări ca unele aplicării sa se actualizeze automat la 2 ore sa zicem.
Super ca răspunsul meu iti va fi folositor. Funda?

1 răspuns:
| Bog312 a răspuns:

Du-te la cei cu abonamentul si cerele lor niste lamuriri. Poate rezolvi problema.