| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, prieteni dragi. As vrea sa va spun si eu un off de al meu si poate am norocul sa si ajute cineva cu aceasta problema, vedeti voi, eu acum o zi am incercat sa mi reinstalez softul original (stock) pe un Samsung S4 GT I9505, am incercat prin odin si kies, dar nu stiu din ce cauza am primit eroare la ambele. Prin odin pur si simplu imi arata (Fail) prin kies nu se imperecheaza, am descarcat toate fisierele necesare pentru Flash-uire. Insa, nu stiu de ce, dar am intampinat probleme fara rost, cand am intrat in modul (Download mod) sus in colt imi scria ( write Partition enabled, insa nu stiu ce inseamna, dar oare cum cred ca din cauza acelei chestii am intampinat probleme, va rog din suflet, dati-mi un sfat ceva, sau sa stiu macar daca se mai poate repara, deoarece soft numai am in el. Dau funda. Astept o mana de ajutor de la oricine, va multumesc prieteni. Va doresc o zi buna tuturor.

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Eroarea cred ca este de la memorie. S-o fi dus memoria ce pastreaza toate datele. As merge la un service GSM

| GoldenBoy17 explică (pentru RaduMihaiRadu):

Se poate, deci la un Service GSM se poate repara? Eu sper sa nu raman cu o caramida numita Samsung. Sper ca cei de la GSM sa il poata repara, deoarece, ei sunt pregatiti pentru orice problema legata de soft din cate am auzit, iti multumesc frumos pentru Sfat si mana de ajutor pe care mi-ai oferit-o, o seara buna!