| Daniel1805 a întrebat:

Salut.
Si-a luat cineva Samsung s10 plus de la magazinul online Altex? Dacă da, va rog să-mi spuneți dacă lipsește ceva din cutie, ma refer la căști, husa sau altele... Referitor la cel cu pretul de aproximativ 3900 lei.
Mulțumesc anticipat, dau fundă ☺️

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Produsele din magazinele Altex, Emag, Pc-Garage, Media Galaxy etc. se livreaza in cutie, sigilate. Nu are cum sa iti lipseasca ceva din ea. In cazul in care lipsteste, poti sa returnezi produsul in termen de 14 zile si vei avea 3 optiuni : 1. Cumperi alt produs de acei bani ( dupa ce ajunge la ei, adica dupa ce il returnezi ) 2. Iti vor pune banii pe un cont bancar 3. Iti vor adauga banii in sold client, adica ceva gen ca 1 dar poti sa cumperi la o limita de timp infinita.

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te si tu la un unboxing. Iti da un incarcator si 2 perechi de casti.
https://www.youtube.com/watch?v=puWb4-TNurg