| Ckasm a întrebat:

Spuneti-mi un joc free to play pentru Samsung Galaxy Chat B5330 gen Modern Combat 4: Zero Hour.Nu stiu, vreau ceva shootere dar nu sa stai pe loc si sa tragi, sa-ti misti omul, sa faci misiuni.Am tot cautat pe play.google.com dar nici unul nu e compatibil pentru telefonul meu... sau poate-mi scapa cateva jocuri.
Daca puteti spuneti-mi ce alte jocuri faine stiti pentru Samsung Galaxy Chat B5300.Dau funda! happy

P.S.: Nu vreau sa fie multiplayer, momentan nu am wireless.

(Va rog nu vorbiti in nestiinta de cauza)

2 răspunsuri:
| downer2012 a răspuns:

Incearca dead tigger-shooter, dar nu o sa iti mearga brici ca ai cpu:850mhz single core, daca aveai dual core era mai bun, funda?

| StrukerByzy a răspuns:

Sunt multe jocuri in lume, sute chiar poate mii, dar mie cel mai mult imi place n.o.v.a 2, 3 dar e cu Bani... tu ai zis free nu? uite jocuri FPS chiar tari, Critical Strike Portable, Shadowgun Dead Zone... si multe altele, merit o fundita? laughing