| paint9 a întrebat:

Salut,spuneti-miun smartphone care sa tina mult, adica o baterie puternica, dar la un pret nu mai mult de 200 $, multumesc anticipat
P.S daca puteti puneti linkuri de pe amazon ebay aliexpres

3 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut eu am un Samsung galaxy trend 2 si sunt multumit de el adica daca nu umblu prea mult pe el doar vorbit si mesaje ma tine 4-5 zile, daca stau pe el pe aplicati gen fb, watsapp tine 2 zile si e ok la pret

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Greece2000):

Da sunt de acord cu tine, dar el a spus ca vrea ceva pana in 200 lei happy