| desteptII a întrebat:

Stie careva daca update-ul la windows 10 mobile este gratuit? Sau este gratuit doar timp de un an si apoi trebuie sa ii cumpar o licenta sau ceva de genu pentru telefon?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Update-ul este gratuit, dar mai AŞTEAPTĂ un an de zile!
Acum apar foarte multe bug-uri deoarece S.O. nu este optimizat cum trebuie :(

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

1 răspuns:
| Ana9999 a răspuns:

E gratuit, dar eu zic sa te uiti pe pareri si video-urile de pe youtube ca sa stii la ce sa te astepti. Multi au fost dezamagiti de el si vor sa se intoarca la 8.1.