| BadASsS a întrebat:

Salut.Stie cineva daca se poate sa intru pe net de pe telefon (gratis)?

9 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Doar daca prinzi wireless.

| MaxKiller911 a răspuns:

Poti intra prin wi-fi

| radu75 a răspuns:

Nu ne ai spus nici macar ce telefon ai, ai sau nu wireless pe el...nimic. noi ce sfaturi sa ti dam? de unde sa stim? sa ghicim ce vrei tu? invatati odata pentru totdeauna cand veniti si cereti un sfat aici pentru dumnezeu dati oameni buni detalii sa stim si noi ce sa va raspundem!

| FiddleStick a răspuns:

Poti sa intri gratis pe net dupa telefon dar trebuie sa prinzi wireless

| GaNeA001 a răspuns:

Wi-Fi, altfel nu prea stiu...

| Wyorel a răspuns:

DA dar trebuie sa ai wireless si sa gasesti un router conectat, dar e nasol ca de obicei cine are le pune prola si trebuie sa o stii ca sa intrii.

| TheDarkStar a răspuns:

Cum au spus si cei 2 trebuie sa ai un router, si acum depinde ce telefon ai....deoarece nu toate au wi-fi

| queenazalea a răspuns:

Desigur.Asa faceam si eu pana sa-mi fac abonament si exact cum zice si george, trebuie sa ai wireless, sa prinzi semnal happy

| KatalinNc a răspuns:

Wirrelles