| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva de ce atunci cand sun pe cineva, acelei persoane ii apare ca o sun cu nr privat? s-a intamplat asta dintr-o data, nu stiu ce are..folosesc iphone 7, i-am dat si reset, degeaba, tot asa e..solutii?

4 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Suna la #31# sau la *31* - unul dintre ele o sa-ti dezactiveze optiunea.

| MewMewKat a răspuns:

I-ai putea da restart din bios...dar nu cred ca are legatura cu cartela...deci scoate cartela pune-o inapoi si vezi din setarile telefonului sa nu cumva fie setat sa suni pe toata lumea cu nr privat

| Stoian_Tony_1997 a răspuns:

Probabil ca iPhone 7 are 2 Giga Ram

| Prodan_Gabi_1980 a răspuns:

Posibil sa fi descoperit un bug deoarece nu am mai intalnit o astfel de situatie pana acum. Incearca sa contactezi firma de la care ai cumparat telefonul sa ti-l repare sau sa-l verifice, sau sa-l duci la garantie. Sper ca te-am ajutat!