| Rommeo a întrebat:

Stie cineva sau a flashuit custom romul (ICE ROM)? ca as vrea sa l flashuiesc si eu dar am vazut ca pentru descarcare este doar rom-ul care are 1, 8 Gb si din cate am vazut este fara GAPPS. Este ok sa fie asa si sa trebuiasca flashuit doar rom-ul? Acum sunt pe un Resurrection Remix Nougat pe un Htc M9.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca boot-ul este bun, poti incarca SO in locul celui existent si va trebui sa functioneze (daca este plasat la adresa de incepere corecta si daca pachetul este bun).
Ai grija sa nu suprascrii partea de boot!