| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stiti careva daca este vreo posibilitate sa șterg mai repede email-urile din gmail? (pe telefon)
Unu cate unu știu si eu, dar dureaza cativa ani.
Mersi

14 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ai "selecteaza toate". Patratica aia goala. Bifezi acolo.
Numai ca nu ti le sterge 2.000 deoadata ci numai 50 sau 100 (nu am avut niciodata atat de multe). Le muti in cos. Repeti de 3-4 ori pana se goleste. Apoi poti merge si la cosul de gunoi si sa dai "golire".

| maphiotul a răspuns (pentru Yuoia):

Nu am, selecteaza toate" doar cate unu

| Yuoia a răspuns (pentru maphiotul):

Spui ca ai doua laptopuri. Va trebui sa deschizi unul. Pe laptop ai mai multe facilitati si faci totul mai usor.

| maphiotul a răspuns (pentru Yuoia):

De ce intotdeauna cand pun o intrebare trebuie sa iasă discuții interminabile si trebuie sa dau atatea explicatii la unii dintre voi?
Eu cred ca a fost foarte explicită intrebarea, de ce nu te poti doar limita la a da un răspuns daca il știi sau a trece mai departe daca nu il stii?
De ce trebuie unii sa dea alte sfaturi părintești?
Te-ai gandit măcar că daca era posibilă varianta ce o zici tu nu mai puneam intrebarea aici?
Te-ai gandit ca nu mai știu parola la gmail si nu il pot accesa de pe cele doua laptopuri?
Acuma nu imi veni cu alte sfaturi cum sa imi recuperez parola ca nu am nevoie
Am mentionat in intrebarea initiala,, pe telefon"
Punct.

| Yuoia a răspuns (pentru maphiotul):

Ce ai baiete? Esti nitel dus. Nu m-am gandit ca nu stii nici o parola din moment ce te-ai laudat cu doua laptopuri. Dar cred ca nu ai nici unul. Parola poate fi recuperata. Dar nu-ti mai dau sfaturi cum, ca lungesc discutia iar tu oricum le stii pe toate.

| maphiotul a răspuns (pentru Yuoia):

Bine,adio

| maphiotul a răspuns (pentru Yuoia):

Nu m-am laudat cu nimic

Răspuns utilizator avertizat