| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti vreo aplicatie buna si eficienta pentru android dedicată pentru a te anunța onomasticile printr-o alarmă sau ceva?
NU imi recomandati Samsung calendar sau Facebook sau alarma telefonului! Vreau ceva simplu/practic/usor de folosit fara complicații sau feature-uri
Mersii

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu pun memento in calendarul telefonului, ziua onomastica a cuiva si ma anunta. Il pun cu o saptamana inainte.
Si nu am Samsung.

| maphiotul explică (pentru darrio2007):

Poate la iphone e mai bine optimizat calendarul
La Samsung nu imi place

| darrio2007 a răspuns (pentru maphiotul):

Am Huawei.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca si Samsung Calendar sau Facebook is grele de folosit, Dumnezeu cu mila.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Nu am neamuri ca prieteni pe Facebook laughing
iar Samsung Calendar nu imi place

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Am incercat din nou sa pun onomasticile in Samsung calendar
E foarte prost facut