| Elena567223 a întrebat:

Sunt pe reteaua Orange (cartela prepay) si vreau sa sun pe cineva din Rusia, din capitala. Cum procedez si care sunt tarifele?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a apela un numar de telefon din Rusia, trebuie sa ai credit disponibil sau sa ai minute internationale disponibile. Apelul international nu este acelasi lucru cu serviciul Roaming, deci tu vei fi tarifat pentru apeluri internationale.
Tarifele pentru cartelele PrePay le gasesti aici https://www.orange.ro/servicii/apeluri-internationale/
O zi buna,
Orange helper