| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, sunt si eu interesat de o cartela frog,
Mai exista la magazine?
Si daca da, Imi puteti spune si mie optiunea cu internet nelimitat
Cat costa Si daca mai da cv minute sau astea.
Va rog toate detaliile daca se poate:X

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreeattr a răspuns:

Nu, primesti si minute si internet, dar numai la frog

5 răspunsuri:
| andreeattr a răspuns:

Mai sunt cartele frog. daca vrei internet nelimitat optiunea costa 6 euro, dar sunt unele cartele ( cu numar ) care iti dau cate un euro bonus pe luna, dupa fiecare incarcare

| FaraSperantaSEN explică (pentru andreeattr):

Deci sa inteleg ca daca incarc cu 6 euro primesc internet nelimitat si fara minutehappy nop?
Si mai sunt cartele care la fiecare incarcare primesti 1 euro timpde 48 de reincarcari?

| FaraSperantaSEN explică (pentru andreeattr):

Nu stiam la care intrebare sa dau fundalaughing

| FaraSperantaSEN explică (pentru andreeattr):

Raspuns*

| andreeattr a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Nu, primesti si minute si internet, dar numai la frog

| andreeattr a răspuns:

Iar cu optiunea de 6 euro ai 3000 minute / sms in cosmote, nelimitat in frog, muzi ton, 70 min / sms in alte retele. o cartela de 5 euro costa 30 lei iar cea de 6, 36 lei, iar cartelele cu numar in general le primesti gratis