| Kevinn2000 a întrebat:

Tata are o problemă la telefon, când îl sună cineva, oricine, uneori nu sună telefonul din prima, trebuie să sune toată lumea de 3-4 ori până când sună telefonul, iar semnalul este full, are cineva idee dacă e din cauza unei setări sau ceva?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce telefon are? Ce marcă si ce model.

Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi o problema a retelei de telefonie, dar poate fi si din setarea soneriei telefonului (daca volumul este setat sa creasca ascendent). Pune soneria sa sune la volum maxim!

| Kevinn2000 explică (pentru Bula):

O să-i cer mâine telefonul să văd la ce nivel are soneria, mersi.

Răspuns utilizator avertizat