| joghu22 a întrebat:

Salut! Telefonul meu a căzut pe jos pe gresie, s-a auzit o bubuitura cam puternica cand a fost scăpat, nu a patit nimic, merge, nu s-a spart. Era sa fac intact, intrebarea mea este, se poate sa fi afectat ceva si in timp sa se defecteze? Este un iPhone 11

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bubuitura este de la gresie. S-a spart.

| Legion7X a răspuns:

Nu, dacă nu s-a spart, crăpat, și totul merge OK difuzor etc... pune-i o husa, deșteaptă și Data viitoare fii mai atent.

| SUTEUCLAUDIU a răspuns:

E iphone, normal ca s-a stricat ceva la el

| Adrian13345 a răspuns:

Eu zic sa il duce la reparat Pt ca mai incolo o sa afecteaza.