| Alex_Serby_1995 a întrebat:

Salut, telefonul Motorola motosmart este bun de ceva? ma refer la faptul daca :tine bateria, se aude tare si daca are problema cu aplicatiile ceva astept raspuns.

2 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Dupa specificatiile care le are ar trebui sa fie destul de bun:
Camera(s): 3Mp rear
Processor: ARMv6 800MHz
Battery: 1400mAh

Probleme cu aplicatiile nu ar trebui sa ai, daca le descarci de unde trebuie o sa mearga bine

| Daniels23 a răspuns:

Tu primul lucru cand vrei sa-ti iti achizitionezi un telefon, te gandesti la ce doresti sa-l folosesti.
Spune-ne si noua la ce doresti sa-l folosesti, si dupa noi o sa-ti spunem dupa cerintele tale.