| P_Sergiuu_1985 a întrebat:

Telefonul nu imi citeste cartela, acum 10 minute mergea.Am scos cartela, am bagat-o la loc, si tot nu merge. Si din cauza cartelei nu imi merge nici netul "Wifi". Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DamascADV a răspuns:

Cartela e magnetizata, iti recomand sa o schimbi, pana nu spargi telefonul laughing)
Poti sa mergi la o agentie GSM pentru recuperarea datelor sau la o reprezentanta a firmei la care esti abonat, pentru pastrarea numarului.
Funda? ^^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reset din fabrica

| InVisible99 a răspuns:

Sterge partea aia metalica si incearca sa o pui iar in telefon, daca nu merge atunci trebuie sa mergi la cei de telefonie sa-ti dea una noua, probabil asta curenta s-a ars, se mai intampla.