| LimFao a întrebat:

Salutare. Tocmai mi-am luat un samsung galaxy mini si am niste casti de 3.5. Sunt niste casti simple de PC. Le pot folosi pentru Radio de pe telefon? Momentan am dus la reparat telefonul. Daca nu se poate ce fel de casti trebuie?

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Parerea mea e sa nu folosesti casti de pc la tel pentru ca au o putere mai mare si s-ar putea sa iti bulesti telu. Si eu mi-am luat un Samsung galaxy mini acum 3 zile si sunt foarte multumit de el. Al tau de ce a ajuns la reparat?
Si ca raspuns la intrebare...ai putea merge la orice magazin de accesorii pentru telefoane sa iti iei o pereche de casti cu mufa jack de acolo... daca cauti bine sau poate chiar pe net trebuie sa gasesti chiar pentru acest tip de telefon.

1 răspuns:
| LimFao explică:

A avut niste probleme cu ecranul si l-am trimis inapoi. O sa caut o pereche de casti. Cred ca am sa intreb la Portocalii despre casti ca poate gasesc.