| anonim_4396 a întrebat:

Salut TOI.Se Merita iphone X de 64gb Silver la 3700 de lei nou de pe Olx?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca are factura și garanție care corespunde cu IMEI de pe cutie logic că merită, adică de ce sa iei din magazin mai scump același lucru...

| Bogdan70001 a răspuns:

IPhone X, in 2018, cu 64GB la 3700 lei de pe OLX....Prost sa fi sa-l cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar dacă are factură și garanție. În ziua de azi nu prea poți avea încredere în unele persoane care vând pe internet.

| User23434 a răspuns:

Daca tot vrei, poti sa il iei de pe eMAG de la resigilate. Nici eMAG nu este genial dar e mai bun decat olx. Oricum nu prea merita, ai putea sa iti iei un Huawei Mate10, si ramai si cu bani in buzunar happy. Spor la cumparaturi!

| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Olx nu este un site sigur. Daca dorești să faci comandă, recomand eMAG.