| Zuzumilk26 a întrebat:

Merita sa iau un Iphone X refurbished la 3700 de lei si nou costa 3900.

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pentru 200 lei merita toata ziua. Adica platesti doar 5% sa ai ceva ce nu a mai fost folosit de nimeni.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Strict raspuns la intrebare pentru 200 de lei nu merita, poate de la 400-500 de lei da. Dar asta este strict parerea mea, fiecare cu ideile lor, dar sa fim sinceri cine are bani de iphone X n se uita la 200 de lei...e ca si cum ti-ai lua seria 7 nou dar ti-ai lua anvelope second hand de iarna sau vara happy big FAIL

| Catrice a răspuns:

Dacă nu te țin banii de unul nou, merita.