| ionucmarele a întrebat:

Salut tot am vazut ca unii spun ca Allview alldro p5 mini are procesor dual core alti spun ca are single core eu nu mai stiu ce sa cred.SI ce ziceti merita cumparat acest telefon?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În PRIMUL rând acest model de telefon are procesor SINGLE core de 1 GHz - vezi specificaţiile tehnice la linkul :

http://www.allview.ro/......cificatii/

Chiar şi aşa, este un telefon BUN la un preţ foarte accesibil.

Deci, se "MERITĂ" cumpărat!

Allview AllDro P5 ( simplu ) are procesor DUAL core de 1 GHz - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| ionucmarele explică (pentru bursuc001):

Salut dar pe Allview alldro p5 mini merg si jocuri mai complicate precum gta 3, asphalt 7, the drack knight rises, the amaizing spiderman etc.

| bursuc001 a răspuns (pentru ionucmarele):

Cred că da, telefonul este performant.

| ionucmarele explică (pentru bursuc001):

Unii au zis ca nu prea merg jocuri pe telefonul dar eu am o tableta Allview alldro speed si au mers destul de multe jocuri nu stiu ce sa zic.

4 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Salut happy
Are procesor dual core. Si merita pentru ca este in primul rand de la o marca foarte buna Allview eu ti l-as recomandawinking costa pana in 700ron. Si face niste poze dragute. Are o memorie Ok, si nu e exagerat de mare. Baftawinking