| Trollerul a întrebat:

Merita sa dau un Huawey g300 root-at procesor 1. 3ghz, 4gb intern, 512 mb ram, pe un Allview p5 alldro procesor 1.0 Dual core, 4gb intern, 512 mb ram si o diferenta de 200 lei? Almeu este putin zgariat pe spate si Allview-ul este aproape nou, as vrea sa stiu si ce parere au detinatorii de Allview p5 alldro si daca merita sau nu si de ce, deci? big grin

1 răspuns:
| anascumpika a răspuns:

Merita. Fiindca Huawey este aproape la fel ca Allview, numai ca depinde marca... Si e cam logic ca trebuie sa dai 200 lei in plus fiindca este zgariat. Funda? happy