| stef112 a întrebat:

Salut tou.Sunt confuz...Va rog sa ma ajutati..Deci am comandat de pe eMAG telefon impreuna cu abonament smart 11..Azi mi-a venit telefon fara nici o problema si dau sa vad ce credit am pe cartela si imi zice ca 200 min in Vodafone si doar 30 min nationale cand abonamentul trebuia sa includa 200. dc? Si curierul nu mi-a dat nici o factura..Cum o sa platesc si cand abonamentul? O sa mi se trimita acasa factura sau ce? Va rog mult, Dau funda

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/......ele/smart/

suna la ei:

https://www.vodafone.ro/......controller

Factura o primesti acasa.Cum o platesti alegi tu.

Detaliile le primesti de la ei de aceea ti-am dat un link cu mai multe numere informative

*222 / 0372.02. 2222 Departamentul Relaţii Clienţi (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele, apel taxabil din străinătate/roaming);

*224 / 0372.02. 2244 Departamentul Plăţi (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele, apel taxabil din străinătate/roaming);

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat