| CosminRBF a întrebat:

Salut TPU!
Aș vrea să-mi achiziționez un nou telefon si nu sunt hotărăt intre Evolio M5 si Samsung Galaxy Core Prime. Ce părere aveți? Ce alte recomandare mi-ați putea da, ținănd cont ca am un buget 550 de lei?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Evolio M5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.compari.ro/......282523813/

Dezavantajul major : NU prea se găsesc piese de schimb :(

Toate cele bune!

| gelu1970 a răspuns:

Dintre cele doua eu as alege Samsung. nu e un model de Samsung ce prefer insa evolio e un telefon ce il gasesti doar in tara romaneasca. nu sunt sigur de unde provine insa procesorul cu care e dotat e folosit in telefoanele chinezesti.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Decat Evolio mai bine Samsung