| berni a întrebat:

Abonamentul Cosmote Free S are trafic de date nelimitat?

Răspuns Câştigător
| Boss_Vlady_1999 a răspuns:

Salut. Si eu am acelasi abonament S de 9Euro.
Am activat o extraoptiune din care am beneficiat de trafic de date nelimitat, si platesc doar 80 lei pe luna.
In aceasta optiune/extraoptiune, ai 400MB la mega viteza, iar dupa ai nelimitat doar ca merge mai greu, ca la valoarea abonamentului.
Dupa ce consumi acei 400MB primesti mesaj, si in el iti ofera inca o mini extraoptiune de vreo 100MB pentru 3Euro, dar aceasta o activezi in fiecare luna cand primesti mesajul ca ai consumat tot traficul de date (acela la mega viteza )
Pentru 40RON/luna in plus mie imi este foarte utila.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaaa ~~~