| daianne a întrebat:

La abonamentul Cosmote free S zice trafic de date inclus nelimitat, dar trafic de date recomandat de 100 MB.Asta ce inseamna mai exact?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Adica pentru o mai buna functionare a netului, la viteza de net (setari) sa nu pui mai mare de 100 MB!

| daianne explică (pentru lpavel):

Dar daca zice net nelimitat, asta inseamna ca pot folosi netul cat vreau, nu?laughing

| lpavel a răspuns (pentru daianne):

Binenteles ca poti folosi cat vrei, dar in abonament ai x gb daca le-ai consumat atunci ori se micsoreaza viteza netului ori va trebui sa platesti in plus depinde cu cat vei depasi... Succes!