| TheDarkDevil a întrebat:

Acum 3 zile am vrut sa transfer niste fisiere media pe telefonul meu cu android, dupa ca am dat activare memorie usb am obs ca nu imi mai apare Removable Disck.De ce? Stiti cumva vreun program pentru PC cu ajutorul caruia pot transfera fisiere din PC pe Android?

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ai selectat MTP sau UMS cand ai conectat usb-u la pc? Mass storage nu merge, trebuie sa selectezi Media Device, (MTP)

| TheDarkDevil explică (pentru EnvyU):

Scuze greseala mea cand am spus fisiere media am vrut sa scriu orice tip de fisier, oricum multumesc pentru raspuns!