| bebe1000 a întrebat:

acum cateva saptamani mi-am resoftat telefonul, de atunci tot imi apar 2 sageti inclinate de fiecare data cand ma conectez la internet : Comenzi la distanta, se conecteaza la server... fix asa imi apare. Se poate ca telefonul meu sa fie urmarit de cel ce mi-a bagat softul? sau ce se intampla?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai văzut ce pățești dacă apelezi la cârpaci și amatori ce cred doar ei ca știu face asta?
Problema se rezolvă cu resotarea telefonului cu versiunea de soft originala, nu cea contrafăcută ce o găsești pe google.Desigur aia e pe bani(de la 1000 ron în sus costa un box cu Android+plus cotizarea lunară pentru update-urile la softurile google-ului). Succes

| bebe1000 explică (pentru DeyCj):

Nu m-am dus la carpaci... m-am dus la un service GSM am platit 70 de lei nu e sa zici ca i l-am dat lu unu de se uita pe youtube si le face... oricum mai astept si alte pareri

| DeyCj a răspuns (pentru bebe1000):

Aș cum ziceam și în alte posturi.îi plină românia de cârpaci, ce cred doar ei că știu face asta.real vai de capu lor, ca nici nu au cu ce și mai grav nici nu au habar.Ai putea să rezolvi daca-l duci la reprezentață să-ți scrie softul. Evident o să te coste distracția peste 100 ron, da vei știi precis că ai softul original, nu tot felul de mizerii contrafăcute de androizi.Succes

| bebe1000 explică (pentru DeyCj):

Daca tot esti amabil ( si iti multumesc pentru asta ) imi poti spune ce risc? Pot sa ma reintorc la acel service sa le cer banii? si daca da ce motiv ar fi bun?