| AlLLllllexxXX a întrebat:

Buna TPU acum cateva luni am bagat in telefonul meu(Samsung corby) un cod.Eu am avut intentia de a schimbat tema meniului si am apasat ceva gresit,iar acum de fiecare data cand il deschod imi apare pe ecran,, UPLOAD DATA TO PC" si nu stiu ce sa fac.
Am incercat sa il conectez la laptop dar nu a mers si nu stiu ce sa mai fac. As vrea sa imi dati si mie niste raspunsuri fara sa ma duc la un operator.
Multumesc anticipat.
Funda

2 răspunsuri:
| vieriueduard00 a răspuns:

Nu ai precizat un lucru. Iti apare aia, dar ai putea sa scrii un cod ceva sau nu ai nici o optiune?