| 1AlexS a întrebat:

ajutati-ma va roog!
Cand bag in pc bluetooth-ul imi apare ca nu il recunoaste (USB DEVICE not recognise).Ce fac? Asa imi zice si la cablul de date.Dar fiti atenti...ieri am incercat toata ziua sa il fac., practic imi reusiste dar iar nu mai mere, tin minte ca eri am instalat o aia ceva care scrie bla bla bla wizard ceva de driver sau nus.Acum nu mai mere iarasi. ajutati-ma plzz dau FUDA MARE

5 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Pai logic ca nu iti merge, caci trebuie sa instalezi driverul pentru acel bleutooth. Daca l-ai cumparat nou, trebuie sa ai un cd cu kit-ul de instalare a driver-ului. Daca nu ai acel cd, intra pe pagina de net a producatorului, cauta tipul tau de bleutooth, si descarca ultima versiune de driver.

| EddiWeed a răspuns:

Click dreapta pe my computer--> properties-->hardwere-->device manager-->click dreapta pe computer-->scan for changes si eventual dai restart la pc

| PAmy99 a răspuns:

Nu iti merge deoarece tebuie sa instalezi diversul!
funda? happy

| Vlad43 a răspuns:

Daca ai windows xp, instaleaza driverul de la bluetooth.

| 1AlexS explică:

Nu am niciun cd si nu stiu ce tip de bluetooth e crying