| sebyta12 a întrebat:

am avut pana acum un abonament obisnuit la Cosmote fara internet inclus(trafic nelimitat),iar dupa prelungirea abonamentului cu acelasi SIM si cu acelasi numar am optat pentru un abonament cu trafic nelimitat, minute nelimitate, etc, dar din pacate semnalul lasa de dorit si nu stiu de ce in fiecare zi din ce in ce mai des se aude ecouri cand vorbesc. Ce credeti ca are?

1 răspuns:
| WhiteEvil37 a răspuns:

Cred ca este de la retea. poti contacta un angajat de la cosmote si iti explica el ce trebuie sa faci...